Inconel 600 Bar
Kína vezető szállítójaként és gyártójaként a GNEE Steel költséghatékony nikkel-alapú ötvözött termékeket kínál.
- E-mail{0}}küldése:ss@gneesteel.com
- Tel:+8615824687445
Uns N06600 Alloy Bar leírása

GNEE Inconel 600 Bar
Gnee Steelmegbízható gyártója, szállítója, raktározója és exportőreInconel 600 kerek rudakKínában. Kiváló-minőségű Inconel 600 rudakat kínálunk, amelyek extrém körülmények között is rendkívül jól teljesítenek. Az Inconel 600 rudak teljes mértékben megfelelnek az ASTM B166 és ASME SB-166 előírásoknak. Az Inconel 600 körrudak kémiai összetétele 72% nikkelt, 14-17% krómot és 6-10% vasat tartalmaz. Ezek az N06600 nikkelötvözet kerek rudak kiváló hőállóságot mutatnak (akár 1093 fokos hőmérsékleten is), valamint jó korrózióállóságot és mechanikai stabilitást.
A Gnee Steel kiváló{0}}minőségű Inconel 600 rudak széles választékát kínálja különböző méretekben, valamint testreszabási szolgáltatásokat és világszerte történő szállítást biztosít az Ön konkrét projektigényeinek kielégítésére.
Lépjen kapcsolatba velünk most, és kérjen export árajánlatot az Inconel 600 Bar-ra
Uns N06600 ötvözetrúd specifikáció
| Specifikáció | AMS 5665, ASTM B166 |
|---|---|
| Forma | Kerek, négyzet, hatszögletű (A/F), persely, téglalap, lapos, tuskó, öntvény, kovácsolás, PSQ rúd, rúd stb. |
| Mérettartomány | 15NB-150NB In |
| Hossz | 100 mm-től 3000 mm-ig hosszú és felette |
| Átmérő | ½" - 12" |
| Tolerancia | H8, H9, H10, H11, H12, H13, K9, K10, K11, K12 vagy az ügyfelek igényei szerint |
| Befejezés | Hidegen húzott, szemcsefúvás és húzott, 240 szemcseméretű övcsiszolt, fekete, fényesre polírozott, durva esztergált, NO.4 fényezés, matt felület, BA fényezés, magasra polírozott |
| Állapot | Hidegen húzott polírozott, hidegen húzott középpont nélküli köszörülés és polírozás, menetezés |
| Felület | Melegen hengerelt pácolt vagy homokfúvással kész, hidegen húzott, fényes, polírozott, hajvonal |
| Gyártási folyamat | Hidegen húzott / extrudált |
| Inconel 600 Round bar | Átmérő: 3mm ~ 800mm |
| Inconel 600 Szögrúd | Méret: 3mm × 20mm × 20mm ~ 12mm × 100mm × 100mm |
| Inconel 600 Square bar | Méret: 4mm × 4mm ~ 100mm × 100mm |
| Inconel 600 lapos rúd | Vastagság: 2mm ~ 100mm, szélesség: 10mm ~ 500mm |
| Inconel 600 hatszögletű | Mérete: 2mm ~ 100mm |
Inconel 600 Bar Specifikáció
Inconel 600 Round Bar kémiai tulajdonságok
| Fokozat | C | Mn | Si | S | Cu | Fe | Ni | Kr |
| Inconel 600 | 0,15 max | 1,00 max | 0,50 max | 0,015 max | 0,50 max | 6.00 – 10.00 | 72,00 perc | 14.00 – 17.00 |
Ötvözet 600 Round Bar mechanikai tulajdonságai
| Elem | Sűrűség | Olvadáspont | Szakítószilárdság | Hozamerősség (0,2% eltolás) | Megnyúlás |
| Inconel 600 | 8,47 g/cm3 | 1413 fok (2580 fok F) | Psi – 95 000, MPa – 655 | Psi – 45 000, MPa – 310 | 40 % |
Inconel 600 Round Bar ekvivalens
| STANDARD | WERKSTOFF NR. | UNS | JIS | BS | GOST | AFNOR | HU |
| Inconel 600 | 2.4816 | N06600 | NCF 600 | NA 13 | МНЖМц 28-2,5-1,5 | NC15FE11M | NiCr15Fe |
Inconel 600 Bar műszaki adatlap
600-as Inconel Round Bar méretei
| Az inconel 600 körkar mérete és méretei | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Metrikus | US Bar | ASTM / kanadai | japán | ||||
| Bár mérete | Átm. (mm) | Bár mérete | Átm. (Hüvelyk) | Bár mérete | Átm. (mm2) | Bár mérete | Átm. (mm) |
| 5 | 5 | #2 | 0.250 | 10M | 100 | 6 | 6 |
| 5.5 | 5.5 | #3 | 0.375 | 15M | 200 | 10 | 10 |
| 6 | 6 | #4 | 0.500 | 20M | 300 | 13 | 13 |
| 7 | 7 | #5 | 0.600 | 25M | 500 | 16 | 16 |
| 8 | 8 | #6 | 0.750 | 30M | 700 | 19 | 19 |
| 9 | 9 | #7 | 0.875 | 35M | 1000 | 22 | 22 |
| 10 | 10 | #8 | 1.000 | 45M | 1500 | 25 | 25 |
| 11 | 11 | #9 | 1.125 | 55M | 2500 | 29 | 29 |
| 12 | 12 | #10 | 1.250 | 32 | 32 | ||
| 14 | 14 | #11 | 1.375 | 35 | 35 | ||
| 16 | 16 | #12 | 1.500 | 38 | 38 | ||
| 18 | 18 | #13 | 1.600 | 41 | 41 | ||
| 20 | 20 | #14 | 1.750 | 44 | 44 | ||
| 22 | 22 | #15 | 1.875 | 48 | 48 | ||
| 25 | 25 | #16 | 2.000 | 51 | 51 | ||
| 28 | 28 | #18 | 2.250 | 57 | 57 | ||
| 32 | 32 | ||||||
| 36 | 36 | ||||||
| 40 | 40 | ||||||
| 44 | 44 | ||||||
| 50 | 50 | ||||||
Inconel 600 kerek rudak súlytáblázata
| Kerek bár | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Méret | kg / láb | Kgs / Mtr | Méret | kg / láb | Kgs / Mtr | Méret | kg / láb | Kgs / Mtr |
| 3 mm | 0.017 | 0.055 | 20 mm | 0.753 | 2.470 | 3" | 10.900 | 35.762 |
| 1/8" | 0.019 | 0.062 | 22 mm | 0.908 | 2.979 | 3-1/4" | 12.800 | 41.996 |
| 5/32" | 0.029 | 0.095 | 7/8" | 0.926 | 3.038 | 3-1/2" | 14.850 | 48.772 |
| 4 mm | 0.030 | 0.098 | 24 mm | 1.080 | 3.543 | 3-3/4" | 17.001 | 55.780 |
| 3/16" | 0.043 | 0.141 | 25 mm | 1.180 | 3.871 | 4" | 19.306 | 63.340 |
| 5 mm | 0.047 | 0.154 | 1" | 1.210 | 3.970 | 4-1/4" | 21.908 | 72.249 |
| 7/32" | 0.058 | 0.190 | 26 mm | 1.271 | 4.170 | 4-1/2" | 24.4487 | 80.340 |
| 6 mm | 0.068 | 0.223 | 27 mm | 1.368 | 4.490 | 4-3/4" | 27.366 | 90.249 |
| 1/4" | 0.076 | 0.249 | 1-1/8" | 1.534 | 5.033 | 5" | 30.461 | 99.940 |
| 7 mm | 0.091 | 0.298 | 30 mm | 1.691 | 5.548 | 5-1/2" | 36.690 | 121.000 |
| 5/16" | 0.118 | 0.387 | 1-1/4" | 1.924 | 6.349 | 6" | 43.860 | 143.900 |
| 8 mm | 0.120 | 0.398 | 32 mm | 1.894 | 6.314 | 6-1/2" | 51.093 | 167.630 |
| 9 mm | 0.152 | 0.498 | 1-3/8" | 2.303 | 7.550 | 7" | 59.432 | 196.000 |
| 3/8" | 0.170 | 0.557 | 35 mm | 2.390 | 7.553 | 7-1/2" | 68.226 | 225.000 |
| 10 mm | 0.189 | 0.620 | 36 mm | 2.438 | 7.999 | 8" | 77.586 | 254.55 |
| 11 mm | 0.228 | 0.748 | 38 mm | 2.792 | 8.903 | 10" | 121.048 | 397.140 |
| 7/16" | 0.232 | 0.761 | 1-1/2" | 2.715 | 8.951 | |||
| 12 mm | 0.271 | 0.889 | 40 mm | 3.009 | 9.872 | |||
| 1/2" | 0.303 | 0.994 | 1-5/8" | 3.200 | 10.449 | |||
| 13 mm | 0.318 | 1.043 | 1-3/4" | 3.712 | 12.179 | |||
| 14 mm | 0.368 | 1.207 | 45 mm | 3.807 | 12.555 | |||
| 9/16" | 0.383 | 1.256 | 1-7/8" | 4.260 | 13.977 | |||
| 15 mm | 0.424 | 1.391 | 48 mm | 4.330 | 14.205 | |||
| 5/8" | 0.473 | 1.551 | 50 mm | 4.698 | 15.414 | |||
| 16 mm | 0.481 | 1.578 | 2" | 4.848 | 15.906 | |||
| 17 mm | 0.543 | 1.791 | 2-1/8" | 5.475 | 17.963 | |||
| 11/16" | 0.573 | 1.880 | 2-1/4" | 6.135 | 20.128 | |||
| 18 mm | 0.610 | 2.001 | 60 mm | 6.768 | 22.205 | |||
| 3/4" | 0.682 | 2.237 | 2-3/8" | 6.838 | 22.435 | |||
| 2-1/2" | 7.576 | 24.856 | ||||||
| 2-5/8" | 8.354 | 27.409 | ||||||
| 2-3/4" | 9.169 | 30.083 | ||||||
Inconel 600 Bar Tartomány: Méretek, tűrések
A Gnee Steel rugalmas gyártási lehetőségeket kínál a szabványos és egyedi projektek igényeinek kielégítésére.
Átmérő tartomány:
Hidegen húzott{0}}rudak:3 mm-től 100 mm-ig (0,125 hüvelyk és 4,0 hüvelyk között)
Melegen{0}}hengerelt/kovácsolt rudak:100–400 mm (4,0 hüvelyk és 16,0 hüvelyk között)
Hossz:A szabványos hosszúságok 3 méter vagy 6 méter. Igény szerinti vágási szolgáltatásokat is kínálunk-, hogy megfeleljünk a konkrét projektkövetelményeknek.
Tűrések:Nagy{0}}precíziós rudakat kínálunk h8, h9 és k11 tűréssel, így a CNC megmunkálás minimálisra csökkenti a feldolgozási veszteségeket.
A Gnee Steel az Inconel 600 termékek teljes választékát kínálja.
Lehet, hogy Inconel 600 rudakat keres, de a legtöbb ipari projekt átfogó anyagmegoldást igényel. Egyablakos-ablakot kínálunk aInconel 600 termékcsalád:




Inconel 600 lemezek (az ASTM B168 szabványnak megfelelő)
Inconel 600 Seamless Tubes (az ASTM B167 szabványnak megfelelő)
Inconel 600 szerelvények és kovácsolt karimák
Inconel 600 rögzítőelemek
Melegen hengerelt és hidegen húzott eljárás nikkel 600-as körrudakkal

A miénkInconel 600 barprecíziós kohászati eljárásokkal készülnek a konzisztencia, szilárdság és tartósság biztosítása érdekében:
🔩 Nyersanyag válogatás
Nagy tisztaságú{0}}nikkelt, krómot és vasat választunk, ellenőrizve, hogy megfelelnek a 600 ötvözet-összetételi szabványnak.
🔥 Olvadás és ötvözés
A nyersanyagokat ellenőrzött kemencében olvasztják meg és ötvözik, hogy egységes kémiai szerkezetet és összetételt kapjanak.
🧱 Forró kovácsolás vagy hengerlés
Az ötvözetet kovácsolással vagy hengerléssel melegen{0}}dolgozzák rudakká, ezáltal javítva a szemcseszerkezetet és a mechanikai szilárdságot.
🌊 Hőkezelés
Az oltási és izzítási folyamatokat a stressz enyhítésére, a korrózióállóság és a magas hőmérsékleten való -teljesítmény javítására használják.
🛠 Megmunkálás és felületkezelés
A rudak precíziós-megmunkálásúak, hogy megfeleljenek a mérettűréseknek, és polírozottak (világos, fekete vagy selyemfényű).
🧪 Tesztelés és ellenőrzés
A minőség biztosítása érdekében minden egyes terméktétel mechanikai, kémiai és roncsolásmentes vizsgálaton (NDT)- esik át, beleértve az ultrahangos vizsgálatot, a lyukkorróziós vizsgálatot és a szemcseközi korróziós vizsgálatot-.
📦 Csomagolás és szállítás
A kész rudakat fából készült ládákba, tekercsekbe vagy magcsövekkel ellátott fóliákba csomagolják a biztonságos és{0}}korróziómentes szállítás érdekében.
Inconel 600 Bar árlista
| Inconel 600 Round Bar árlistája | Inconel 600 Bar ár Indiában (INR) | Inconel 600 Round Bar ára USD-ben |
| Inconel 600 rúd Ár kg | ₹ 3100 | 42,17 USD |
| Ötvözet 600 rúd Ár kg | ₹ 1500 | 43,10 USD |
| ASTM B166 UNS N06600 Round Bar Ár | ₹ 5000 | 54,17 USD |
| Inconel 600 Anyag Kerek rúd Ár | ₹ 6160 | 67,20 USD |
| Inconel 600 Round Bar Kg ár | Rs{0}} | 39,04 USD |
| Inconel 600 ötvözött hatlapú rúd / rúd 10 mm (A/F) x 2000 mm ár | ₹ 2198 | 50,07 USD |
| ASTM B166 N06600 rúd ára 10,0 mm átmérő x 500 mm hosszú | ₹ 5078 | 76,42 USD |
| Az Inconel ára 2.4816 Square Bar | ₹ 6987 | 87,07 USD |
| UNS N06600 lapos rúd árlista | ₹ 2200 | 14,0 USD |
| AMS 5665 Inconel 600 Bar | ₹ 1600 | 13,0 USD |
Inconel 600 Bar Szállítási idő Hely szerint
| Árváltozások 5% extra | |
|---|---|
| Exportálás ide | Szállítási idő napokban |
| Malaysia | 10 |
| Olaszország | 30 |
| Fülöp-szigetek | 14 |
| Omán | 5 |
| Kuvait | 10 |
| Dél-Afrika | 25-30 |
| Egyesült Arab Emírségek | 5 nap |
| Egyesült Államok | 40-60 |
| Bahrein | 9 |
| Szaúd-Arábia | 7 |
| Szingapúr | 8 |
| Katar | 7 |
| Franciaország | 30 |
| Uk | 30 |
| Indonézia | 9 |
A Gnee Steel által kínált termékek és szolgáltatások
Az Inconel 600 Bar alkalmazásai
Repülés: Sugárhajtómű-alkatrészek, gázturbina-alkatrészek, rakétahajtóművek és rögzítőelemek.
Olaj és gáz: Fúrólyuk fúrócsövek, kútfej alkatrészek, szelepek és szivattyúegységek.
Vegyipar: Magas{0}}hőmérsékletű reaktorok és csővezetékek.
Tengeri: Tengeralattjáró alkatrészek és nagy{0}}szilárdságú tengelyek.
Nukleáris energia: A reaktormag és a vezérlőrúd alkatrészek.
![]()
Csomagolási módszer 600 Bar ötvözethez
A Gnee Steel a legbiztonságosabb és leghatékonyabb csomagolási módszereket alkalmazza minden típusú rakományszállításhoz. Csomagolási módszereink a következők:
Fa ládák
Fa raklapok
Zsugorfóliás csomagolás
Karton dobozok
Fa láda (léc)
Inconel 600 Bar anyagtanúsítvány

Inconel 600 Bar anyagtanúsítvány
A Gnee Steelről

Kérje a legfrissebbetInconel 600 Barárlista. Kérem hívjon+8615824687445vagy e-mailbenss@gneesteel.coma rendelkezésre álló raktárkészletről és a legfrissebb árlistárólNikkel 600 Bar.

Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és kérjen gyors árajánlatot a szükséges inconel 600 Bar-ra
Ezeket az Inconel 600 Barokat a DIN, ISO, JIS vagy ANSI/ASME szabványok szerint szállítjuk.
"DDP/CIF szállítási szolgáltatásokat nyújtunk Németországba és Olaszországba."
GYIK
K: Mekkora az Inconel 600 bar készlet hővezető képessége?
A: 14,8 W/m·K – 20,9 W/m·K (metrikus mértékegységek).
K: Mi az Inconel 600 ötvözet lapos rúd olvadáspontja?
A: 1354-1413 fok
K: Miért repedik meg az AMS 5580 bright bar készlet?
V: Hőterhelés miatt.
K: Nehéz vágni a nikkel{0}}alapú ötvözetből készült 600 lágyított rúdanyagot?
V: Nagyon nehéz vágni.
K: Mi a legjobb módszer a 600-as ötvözetből készült hatszögletű rudak hegesztésére?
V: Gázvédett volfrám inert gáz (GTAW) hegesztés.
Népszerű tags: inconel 600 bar, Kína inconel 600 bar beszállítók, 725 Inconel ötvözet, Inconel 690 nikkel ötvözet zökkenőmentes cső, Inconel ötvözet kompresszorokhoz, Inconel -ötvözet reaktorok és párologtatók számára, Inconel ötvözet reaktorokhoz és nyomástartó edényekhez, Különleges fémek Inconel 725
Egy pár
Inconel 625 BarKövetkező
Inconel 600 lemezAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése














